مبدل پورت لایتنیگ به جک 3.5 میلی متری در حال تولید است

منبع:nic

شاید آيفون 7 را بتوان پر خبرترین مبحث دنیای تکنولوژی در یک بازه زمانی خاص دانست . پرچم داری که شاید بتواند اپل را از افول قدرت نجات دهد و مجددا این غول تکنولوژی را به صدر لیست ثروتمندترین شرکت های دنیا بازگرداند . هنوز حدود ۲ ماهی تا زمان ارائه آیفون 7 مانده ، اما همه ما بی صبرانه منتظر سپتامبر 2016 هستیم تا این آیفون را با این همه شایعه و خبر ببینیم . 

از میان این همه شایعه و خبر شاید تنها خبری که علاوه بر ماژول دوگانه به تصویب و مورد تایید همه کارشناسان رسیده است ، حذف پورت 3.5 میلی متری باشد . امروز در همین راستا خبر و عکس هایی در وب سایت Weibo منتشر شده است که عکس های پشت آيفون 7 را نشان میدهد . شاید نکته جدیدی که بتوان از عکس های منتشر شده برداشت کرد ، وجود ماژولی جدید میباشد . ماژولی که میتوان با استفاده از آن پورت لایتنینگ را به پورت 3.5 میلی متری تبدیل کرد و از هندزفری های گذشته آیفون نیز بهره برد . 

در واقع اپل با این ماژول ضعف بزرگش را که عدم ساپورت پورت استاندارد 3.5 میلی متری میباشد را پوشش داده است . البته شایان ذکر است که این ماژول به صورت همزمان یک پورت لایتنینگ دیگر هم به شما میدهد تا بتوان از آن نیز استفاده کرد . 

در انتها باید بیان کنیم که این خبر بسیار بعید است که به تحقق بپیوندد .