نسخه نهایی OS K El Capitan 10.11.6 منتشر شد

منبع:nic

نسخه نهایی سیستم عامل مکینتاش ورژن 10.11.6 امروز پس از نسخه های متعدد بتا و آزمایشی بالاخره رونمایی شد . این به روزرسانی از تب Updates در اپ استور مک قابل دریافت است . 

در این ورژن از نظر ظاهری هیچ مورد جدیدی اضافه نشده است و فقط باگ های سیستم عامل و همچنین نقص های موجود در ورژن های قبلی مرتفع شده بود . این موضوع را از زمانی که اولین نسخه بتا سیستم عامل مکینتاش ورژن 10.11.6 ارائه شد میتوان برداشت کرد . حتی آخرین ورژن بتای این سیستم عامل هم که در دو هفته پیش منتشر شد ، هیچ وضعیت ظاهری جدیدی تغییر پیدا نکرد . 

در این نسخه باگ مرتبط با SMB و باگی که برای برخی از کاربران در ذخیره تنظیمات در اکانت‌ها با فعال بودن کنترل والدین مشکل ایجاد می‌کرد، برطرف شده است . کاربران نباید به این ورژن از سیستم عامل مکینتاش به عنوان یک آپدیت بزرگ  و داشتن تغییرات ظاهری نگاه کنند و فقط میتوانند این سیستم عامل را به یک نسخه بالاتر برای رهایی از باگ های احتمالی ارتقا دهند .

برای کاربرانی که میخواهند سیستم عامل هایشان به نسخه بالاتر و با امکانات بیشتر مهاجرت کنند پیشنهاد میشود تا اوایل پاییز صبر کنند تا نسخه نهایی سیستم عامل mac OS Sierra ارائه شود .